• Dětské noční závody Senetářov 24.6.2023
    V sobotu 24.6.2023 se naši mladí hasiči zúčastnili noční soutěže v požárním útoku – O pohár SDH Senetářov. Mladší i starší družstvo se na soutěž předem poctivě připravovalo při středečních trénincích a ačkoli je tato disciplína pro ně spíše doplňková a k tomu poslední středeční přípravu zmařila bouřka, zhostila se obě družstva úkolu s vervou. […]
  • Noční soutěž v Senetářově
    Na Noční soutěž v Senetářově v sobotu 25. 6. 2022 bude družstvo mladších odjíždět v 17:30 hod od hasičky a družstvo starších v 21:30 hod od hasičky. Jedná se o soutěž v požárním útoku, proto prosím nezapomeňte dětem přibalit oblečení na převlečení.
  • Přesun schůzky 22.6.
    Hasič ve středu 22. 6. 2022 nebude a přesouvá se na čtvrtek 23. 6. 2022 v 17.00 hod !!!
  • Schůzky mládeže jsou v plném proudu
    Pár fotek z jednoho z tréninků.
  • Pozastavení schůzek mládeže
    Od 1.12.2021 jsou schůzky mládeže do odvolání zrušeny. Důvodem je stále horší epidemická situace s Covid-19.

Archiv aktualit a fotografií je dostupný zde.

Schůzky mladých hasičů

Schůzky mladých hasičů (od první třídy ZŠ) probíhají pravidelně každou středu od 17.30 do 18:30 pod vedením Lukáše Sotoláře, Antonína Plisky a Radka Vágnera.

Cílem schůzek je rozvoj všeobecných dovedností mládeže nejen v oblasti požárního sportu, ale také v odborné hasičské přípravě, díky čemuž si zásahová jednotka vychovává nové budoucí členy.

Pro bližší informace o možnosti přihlášení dítěte kontaktuje Lukáše Sotoláře – tel: 730 142 270

Mládež se také pravidelně účastní soutěží v požárním sportu.